КЗО "Середня загальноосвітня школа №46"

 







Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Інформація для батьків

До уваги батьків майбутніх першокласників! 

 

Списки учнів зарахованих до 1-х класів 

на 2018-2019 навчальний рік

Список учнів 1-А класу


1.  Баланенко Анастасія Дмитрівна
2.  Білов Денис Русланович
3.  В’язовська Кароліна Русланівна
4.  Ванжа Артем Сергійович
5.  Іваненко Арсеній Дмитрович
6.  Іванова Анастасія Юріївна
7.  Капулер Савелій Олександрович
8.  Кищик Єлизавета Сергіївна
9.  Клименко Софія Андріївна
10.  Коваль Михайло Олегович
11.  Копцева Анастасія Іванівна
12.  Костюк Кароліна Олександрівна
13.  Кулаков Акоп Араікович
14.  Лебедєв Ілля Максимович
15.  Лебедєва Яна Миколаївна
16.  Мальований Єгор В’ячеславович
17.  Новохатня Марія Олегівна
18.  Олійник Володимир Віталійович
19.  Павлюченко Кирило Артемович
20.  Паук Микола Олегович
21.  Петренко Денис Вадимович
22.  Платонова Каміла Артурівна
23.  Самойленко Валентин Ігорович
24.  Скорик Макар Володимирович
25.  Тищенко Назар Сергійович
26.  Усенко Артем Юрійович
27.  Шелаєв Ілля Денисович
28.  Шелепова Дар’я Євгенівна
29.  Щербина Анастасія Олегівна 

 

Класний керівник 1-А класу Ніколаєнко Алла Михайлівна

 

СПИСОК учнів 1-Б класу


1.  Біла Марія Тарасівна
2.  Блажнов Костянтин Федорович
3.  Бобнєва Софія Микитівна
4.  Бойко Вікторія Олександрівна
5.  Бондаренко Вікторія Романівна
6.  Буряк Варвара Олексіївна
7.  Великий Данило Олександрович
8.  Гавриш Владислав Михайлович
9.  Горобець Аліса Євгенівна
10.  Григор’єв Святослав Олександрович
11.  Жукова Ксенія Іванівна
12.  Журавель Павло Сергійович
13.  Зікрань Денис Сергійович
14.  Карпов Костянтин Кирилович
15.  Кононенко Анастасія Михайлівна
16.  Коритна Анастасія Андріївна
17.  Лєвчук Назар Вадимович
18.  Литвиненко Валерія Андріївна
19.  Лобко Злата Євгеніївна
20.  Матяс Нікіта Максимович
21.  Мехдієва Руслана Нізамівна
22.  Ольшанська Олександра Дмитрівна
23.  Осипчук Артем Ярославович
24.  Пічурін Нестор Федорович
25.  Рибкіна Анастасія Олександрівна
26.  Сафронов Єгор Романович
27.  Стариков Іван Віталійович
28.  Стоцький Ярослав Станіславович
29.  Уманець Платон Олександрович
30.  Шинкоренко Ярослав Олегович

Класний керівник 1-Б класу  Гаращенко Наталія Аркадіївна

 

СПИСОК учнів 1-В класу


1.  Абуладзе Денис Георгійович
2.  Артисюк Єгор Віталійович
3.  Бажан Владислав Валентинович
4.  Биков Іван Богданович
5.  Білоконь Юлія Артемівна
6.  Бойцова Аліса В’ячеславівна
7.  Бугайова Аріна Дмитрівна
8.  Васильєв Максим Дмитрович
9.  Винокуров Богдан Олексійович
10.  Григорєва Марія Олексіївна
11.  Долженко Мирон Віталійович
12.  Іляшенко Анастасія Сергіївна
13.  Загорулько Вероніка Андріївна
14.  Карач Емілія Олегівна
15.  Кошара Гліб Геннадійович
16.  Кудлай Олександр Романович
17.  Кудрик Ярослав Євгенович
18.  Лавроненко Дмитро
19.  Манько Софія Ігорівна
20.  Мороз Яна Миколаївна
21.  Остапов Іван Вікторович
22.  Петриченко Кіра Костянтинівна
23.  Пономарьов Кирило Єгорович
24.  Сударенко Ярослава Олександрівна
25.  Таранов Андрій Дмитрович
26.  Таранов Клим Дмитрович
27.  Твердохліб Кирило Олександрович
28.  Чайковська Софія Віталіївна
29.  Чередніченко Артем Володимирович 

Класний керівник 1-В класу   Шевченко Оксана Сергіївна

 

СПИСОК учнів 1-Г класу


1.  Валеріанова Єлизавета Валеріївна
2.  Вілков Єгор Миколайович
3.  Гиренко Герман Романович
4.  Грабко Олександр Максимович
5.  Дерев’янко Єгор Ігорович
6.  Дубчак Вікторія  Ростиславівна
7.  Жура Нікіта Віталійович
8.  Іванов Максим Андрійович
9.  Кириченко Даніїл Дмитрович
10.  Кірченко Анна Віталіївна
11.  Кобзар Мирослава Максимівна
12.  Коваль Андрій Ігорович
13.  Ковальов Іван Юрійович
14.  Кудлай Назар Олександрович
15.  Купенко Мілана Євгенівна
16.  Лавріщева Валерія Олегівна
17.  Лужний Максим Олександрович
18.  Мазуркевич Софія Ігорівна
19.  Мухіна Анастасія Анатоліївн
20.  Одіжна Поліна Романівна
21.  Караянов Максим Олегович
22.  Подлєсних Олександр Євгенійович
23. Потеніхін Ярослав Русланович
24.  Рудковська Ніка Владиславівна
25.  Садиленко Лев Олексійович
26.  Темпинський Микита Владиславович
27.  Троценко Дмитро Олегович
28.  Фокін Ростислав Сергійович
29.  Чариков Артем Андрійович
30.  Яценко Вікторія Євгенівна< /p>

Класний керівник 1-Г класу  Коротіна Ірина Іванівна

                                                                              

  ПЛАН

проведення весняних КВЕСТ – канікул у КЗО СЗШ № 46 у 2017 – 2018 н. р.

 

‘№

К л а с и

Час провед.

 

 

З  а  х  о  д  и

Місце проведення

Відповідальні

 

1 - 4

5 - 8

9 – 11

1

2

3

4

5

6

7

8

 

20 березня – вівторок, 2018 р.

День НАУК – квесту

1.

1 – 11

9.00–17.20

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

2.

1 – 11

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтишка»

Комп’ютерний клас

Сопілка І.Б.- уч.інформ

 

3.

1-2

 

 

10.00

«Математична скарбничка»

 

«Планета міркувань»

 

«Природа навколо нас»

Каб. № 102

 

Каб. № 103

 

Каб.№ 104

Деменкова О.В., кл.кер.2а класу

Нетудихата О.С., кл.кер.2б

Трайкун О.С.,

кл. кер. 2в кл

4.

3 -4

 

 

10.00

Зоо –квест (Вікторина про тварин)

 

Логік – квест (Планета міркувань)

 

Мово - квест

Каб.№112

 

Каб. №105

 

Каб.№217

 

Шевченко О.С., кл.кер.4в

Коротіна І.І., кл.кер.4г

 

Гаращенко Н.А.,  кл.кер. 4а

 

5.

 

5-6

 

10.00

Наук – квест

 

Мово – квест

 

«Віртульна хімія»

Каб. 307

 

Каб.ОТМ

 

Каб. №205

 

Воронова О.В., уч.фізики

Петренко О.С.

Кл.кер.6б

Левшина І.П.

кл.кер.7в

 

 

7 -8

 

10.00

«Шевченкіана»

 

 

 

 

«Лінгвістичні шаради»

 

 

Математичний кваст

 

Лондон – квест

Бібліотека

 

 

 

 

Каб.№316

 

 

Каб.№306

 

Каб.№315

Березнюк О.М., бібліотекар

Біцаєва А.О., уч.укр.мови та літ.

 

 

Руденко Т.В., уч.укр.мови

 

Пілюгіна Т.Г.,уч.матем.

 

Сальнік С.М., уч.іноз.мова

 

6.

 

 

9 -11

 

Математичний квест

 

 

Літературний квест

 

 

Мовний квест

 

Історичний квест

Каб.№304

 

 

Каб.№318

 

 

Каб.№313

 

Каб. ДПЮ

 

 

Заянчковська І.В., уч.мат.

 

Кириченко З.В., уч.заруб.літ.

 

Сухоніс О.В., учит.укр.мови

 

Борисова ОВ.,

учит. історії

 

7.

 

5-8

9-11

11.00

Засідання  шкільного парламенту

Центр самоврядування

Посник Ю.І.-педагог-організатор

 

8.

 

5-8

9-11

12.00

Засідання Євроклубу (підготовка до відзначення   Дня Європи)

Каб.317

Твердохліб О.Г.-кер.клубу,уч.німец.мови

 

21 березня – середа, 2018 р.

День ІГРО – квесту

1

2

3

4

5

6

7

8

9.

1 – 11

9.00–18.30

Робота спортивного залу(за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

10.

 

5 – 8

9-11

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтишка»

Комп’ютерний клас

Бердник А.О.,уч.інформ

 

11.

 

7 – 9

 

10.00

 

Настільна навчально – розважальна гра «Важниця»

 

Бібліотека

Березнюк О.М.

12.

 

1-4

 

 

10.00

 Розважальні ігри з елементами квесту

 

Каб.203

 

Каб.204

 

Каб.214

Соломеїна Н.О., кл.кер. 1б кл.

Бойко Г.П., кл.кер.

1а кл.

Прокопчук Н.П., кл.кер.1в кл.

13.

 

5 - 8

 

10.00

Заняття  ансамблю – підготовка до участі в міському фестивалі «Зоряне коло»

Каб. № 113

Посник Ю.І.-керівник гуртка,уч.музики

 

22 березня – четвер, 2018 р.

День СПОРТ - квесту

 

1

2

3

4

5

6

7

8

14.

1 – 10

9.00–20.00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

15.

3 – 4

 

 

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтішка»

Комп’ютерний клас

Солдатова Н.П., уч.інформ

 

16.

 

8

 

10.00

Літературні посиденьки до Міжнародного дня поезії

Бібліотека

Березнюк О.М., бібліотекар,

Стажорова М.В.

кл.кер.8б

 

17.

1-2

 

 

10.00

Спорт – колаж

 

Спорт – кросвордія

 

«Веселі старти»

Каб. № 102

 

Каб. № 104

 

Малий спортзал

Деменкова О.А., кл.кер.2а

Трайкун О.С., кл.кер.2в

Веретнікова Т.П., уч.фізвиховання

 

18.

3-4

 

 

10.00

Спорт – кросворд

 

«Чемпіонія» (спорт –колаж)

 

 

Веселі старти

Каб.№213

 

Каб.№218

 

 

Спортзал

Орлова Л.П., кл.кер.3а

 

Бразговка Т.П., кл.кер.3в

 

Учитель фізвиховання

 

19.

 

5- 6

 

10.00

Олімпія – квест

 

 

Квест –символія

 

 

Спорт-данс

Каб. 307

 

 

Каб. ОТМ

 

 

Вестибюль

 

Воронова О.В., кл.кер.7а

 

Петренко О.С., кл.кер.6б

 

Романченко Г.Є., кл.кер.6в

20.

 

7- 8

 

10.00

«Веселі старти»

 

Спорт – квест (етимологія слів)

 

 

Історичний квест «Історія спорту»

 

«Видатні спортсмени України»

Спортзал

 

Каб.№316

 

 

Каб. №303

 

 

Каб.№305

 

 

Учит.фізвиховання

 

Руденко Т.В.,      кл.кер.9в

 

Устименко А.О., учитель історії

 

Стажорова М.В.

кл. кер. 8б

 

  

 

 

9 -11

 

Інфо – квест «Українські спортсмени»

 

 

Шаховий турнір

 

 

Літературний квест (Спорт в світовій літературі)

 

 

Музичний квест (спорт та музика)

Каб.№313

 

 

ІІІ поверх, шк..коридор

 

 

Каб.№318

 

 

Каб.№113

Біцаєва А.О., кл.кер.9а

 

Заянчковська І.В.,кл.кер.10а

 

Кириченко З.В., кл.кер.11б

 

Загорулько Н.І., кл.кер.10а

 

                       

 

 

23 березня – п’ятниця, 2018 р.

День МИСТЕЦЬКОГО квесту

1

2

3

4

5

6

7

8

22.

1 – 11

9.00–18.30

 

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

23.

1-11

9.00 – 15.00

Інфо – квест «Айтішка»

Каб. інформатики

 

Сопілка І.Б.-уч.інформ.

24.

1 -2

 

 

10.00

Дніпро –квест (сторінки краєзнавства)

 

«Творча майстерня» (весняна аплікація)

 

 

«Творча майстерня « (мукосолька)

Каб. №213

 

Каб.№218

 

 

Каб.№202

Орлова Л.П., кл.кер.3а

 

Бразговка Т.П., кл.кер.3в

 

Коновалова Л.Г., кл.кер.3б

25.

3-4

 

 

10.00

Поетичний квест

 

Англо – квест («Чарівна скринька»)

 

 

Малюнок – квест

Бібліотека

 

Каб.№209

 

 

Каб.№217

 

Березнюк О.М., бібліотекар

Ревук К.О.

Золотухіна І.І., уч.англ.мови

Гаращенко Н.А., кл.кер.4б

26.

 

5-6

 

10.00

«Планета мистецтв»

 

 

English – song

 

 

Художній квест  (»Весняний пейзаж»)

 

 

Майстер –данс

Каб.307

 

 

Каб.№317

 

 

Каб. ОТМ

 

 

Вестибюль

Сухоніс О.В.

кл.кер.5а

 

Твердохліб О.Г., кл.кер.6а

 

Петренко О.С., кл.кер. 6б

 

Романченко Г.Є., кл.кер.6в

27.

 

7-8

 

10.00

Бібліотечний квест

 

 

«Музичний променад» Мовний квест

 

«Вітальня муз»

Бібліотека

 

 

Каб.№315

 

Каб.ДПЮ

 

Березнюк О.М., бібліотекар

 

Сальнік С.М., кл.кер.8в

 

Борисова О.В., кл.кер.8а

 

28.

 

 

9-11

10.00

Музичний квест

 

 

Літературно – весняний квест

 

 

Математика в мистецтві

Каб.№113

 

 

Каб.№318

 

 

Каб.№304

Загорулько Н.І., кл.кер.11а

 

Кириченко З.В., кл.кер.11б

 

Заянчковська І.В., кл.кер. 10а

                   

 

 

26 березня – понеділок, 2018 р.

ПАТРІОТИЧНИЙ  КВЕСТ

1

2

3

4

5

6

7

8

29.

1 – 10

9.00–18.30

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

30.

1-11

9.00 – 15.00

Інфо  - квест «Айтішка»

Каб. інформатики

Солдатова Н.П.-уч. інфор.

31.

1-2

 

 

10.00

Віртуальна екскурсія «Мій рідний край»

 

 

 

Вікторина – квест  «Моя Україна»

 

 

 

 

Пісенний вернісаж

 

 

Каб.№ 213

Каб.№203

 

 

Каб №218

Каб.№214

 

 

 

Каб. №202

Каб.№204

 

Орлова Л.П., кл.кер.3а

Соломеїна Н.О., кл.кер.1б

 

Бразговка Т.П., кл.кер.2в

Прокопчук Н.П., кл.кер. 1в

 

Коновалова Л.Г., кл.кер.2б

Бойко Г.П., кл.кер.1а

 

32.

3 - 4

 

 

10.00

Пісенний вернісаж

 

 

Історичний квест («7чудес України»)

 

 

«Україна – Едина Країна» (флеш-моб)

Каб.112

 

 

Каб. №105

 

Каб.217

Каб.№215

Шевченко О.С., кл.кер.4г

 

Коротіна І.І., кл.кер.4в

 

Гаращенко Н.А., кл.кер.4б

Ніколаєнко А.М., кл.кер.4а

33.

 

5 - 6

 

10.00

Загадка –квест

 

 

«Спілкуюсь українською»

 

 

Патріотична кав’ярня

 

Каб. ОТМ

 

 

Каб.№317

Каб.№313

 

Каб.№301

Каб.№303

Петренко О.С., кл.кер. 6а

Твердохліб О.Г., кл.кер.6а

Романченко Г.Є., кл.кер.6в

Устименко А.О.

Кл.кер.5а

34.

 

7-8

 

10.00

Українська Символія

 

 

«Гордість України»(видатні українські науковці)

 

Музейний квест

 

 

 

Каб.№302

 

 

Каб.№305

 

 

Шкільна музейна кімната

 

 

Біцаєва А.О., кл.кер.9а

 

Стажорова М.В., кл.кер.8б

Воронова О.В., кл.кер.7а

 

Творча група

 

 

35.

 

 

9-11

10.00

Козацький марафон

Каб.№206

 

 

Каб.№302

 

 

Каб.№316

Корякова Т.В., кл.кер.9б

Біцаєва А.О., кл.кер.9а

Руденког Т.В., кл.кер.9в

 

36.

3

 

 

11.00

Книжкова лікарня

Бібліотека

Стадніченко Н.О., бібліотекар

                   

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                   

 

                                                                                                                      Додаток 1 до наказу № 93/1   від 15.12.2017 р.

                                                                                                                

 

 

ПЛАН

проведення зимових канікул у КЗО СЗШ  № 46 у 2017-2018 н. р.

 

 

Класи

Час провед.

Заходи

Місце проведення

Відповідальні

1-4

5-8

9-11

1

2

3

4

5

6

7

8

13 грудня 2017 року

Переглад новорічної вистави – феєрії в ОДА (10 учнів)

14 грудня

Віншування переможців конкурсу «Казкова зима у моєму місті» (КЗ НВК №148, 7 учнів)

19 грудня 2016 року

Благодійний ярмарок та благодійна вистава для учнів 1 – 11 класів «Разом подаруємо Україні мир, надію, віру мрію!»(школа), розважальні програми для учнів 5 – 11 класів

19 грудня 2017

Новорічне вітання в КСК «Шинник»,12.00 (30 учів)

20 грудня

Новорічні вітання та розважальні програми  1 -4 класів

22 грудня 2017 року

Участь у карнавальній ході , 17.00 (костюмований вертеп, 10 учнів), новорічна вистава в КЗ ЦПЗШО «Альтаїр»,30 учнів (4В та 4Г)

24 грудня 2017 року

«Ялинка в цирку», 11.00 – 12 учнів, 15.00(переможці конкурсу «Зима в моєму місті» (7 учнів 1-4 класів)

28 грудня  2017 року

Новорічна вистава для дітей Чечелівського району в ПК «Машинобудівників», 11.00  (70 учнів)

                                                                              

                                                                               

                                                              26 грудня – вівторок  2017 р.

1

1-4

5-8

9-11

09.00 – 15.00

Робота спортивного залу

Спортивні зали

Кафедра фізвиховання

2

1-4

5-8

9-11

10.00

Робота кінозалу

ІГРО-ленд

Комп. кабінет

Солдатова Н.П.

3

 

5-8

 

10.00

Гурток «Господарочка»

Кабінет обсл.праці

Говердовська С.Ю.

4

 

8

9-11

11.00

11.30

Екскурсія до музею АТО

Діарама, пр.Яворницького, 16

Класні керівники 8 – 11 кл

5

 

5-8

9-11

10-00

Робота Євроклубу

 

Каб. 317

Твердохліб О.Г.

6

 

5-7

 

10-00

До річниці народження С.П.Корольова літературні читання

 

Бібліотека

Березнюк О.М.

Воронова О.В.

7.

1-4

 

 

11.00

Робота гуртків «Умілі

руки»

 

Каб.217

 

Гаращенко Н.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27грудня – середа 2017 р.

 

1-11

9.00

Робота ІГРО - ленду

Комп’ютер. клас

Сопілка І.Б.

 

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

Спортзали

Кафедра фізвиховання

 

 

5-8

9-11

10.00

Засідання ради шкільної музейної кімнати «Скарбничка старожитностей»

Шкільна музейна кімната

Сухоніс О.В.

 

 

6 – 7

 

10.00

Інформаційна година

СТОП шкільному біллінгу!»

бібліотека

Березнюк О.М.

Лєвшіна І.П.

Романченко Г.Є.

 

 

5 – 8

9 – 11

10.00

Колективний діалог з підведення підсумків роботи ШП за І півріччя 2017-2018 н.р

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

 

 

 

9 -11

12.00

Колективний діалог з підведення підсумків роботи ШНПВ за І півріччя 2017-2018 н.р

Шкільна музейна кімната

Рада ШНПВ

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських казок (конкурс малюнків)

Каб.103

 

Трайкун О.А.

 

 

 

5-8

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

Каб 317

Твердохліб О.Г.

 

 

 

28 грудня – четвер 2017 р.

 

1-11

9.00-15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

споротзали

Кафедра фізвиховання

 

1-11

9.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

 

 

8

 

10.00

Літературні посиденьки

 

бібліотека

Березнюк О.М.

Сальник С.М.

 

 

5-8

9

11.00

Колективний діалог з підведення підсумків роботи дитячого волонтерського центру за І півріччя 2017-2018 н.р

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

 

 

 

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

 

Каб.317

Твердохліб О.Г.

 

 

 8

9 – 11

11.00

Перегляд к/ф «КІБОРГИ»

ТРЦ «Караван»

Класні керівники 8 – 11 класів

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських дитячих книжок ( конкурс віршів)

 

Каб.112

 

Шевченко О.С.

 

 

 

29 грудня – п’ятниця 2017 р.

 

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

спортзали

Кафедра фізвиховання

 

1-11

09.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

 

4

5-6

 

10:00

Літературна вікторина

Бібліотека

Березнюк О.М.

Романченко Г.Є.

 

 

 

 

10

11:00

Українські вечорниці

Навч. каб. 304

 

Заянчковська І.В.

.

 

1-4

 

 

11.00

Гурток «Умілі руки»

Каб.213

 

Орлова Л.П.

 

 

 

5-8

 

11.00

Виставка дитячих зимових поробок

 

Каб.217

Гаращенко Н.А.

 

 

 

 

9

11.00

Круглий стіл «Бережи своє здоров’я»

 

Каб. 2016

Корякова Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  02 січня – вівторок 2018 р.

 

1-11

9:00-15:00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

 

1-11

9:00

Робота ІГРО-ленду

 

Комп. Клас

Солдатова Н.П.

 

1-4

 

 

12:00

Гурток «Умілі руки»

 

Каб.218

 

.Бразговка Т.П.

 

 

 

5 – 8

9 -10

10.00

Гурток «Господарочка»

 

Каб. Обслуг. праці

Говердовська С.Ю.

 

 

5 – 8

9

10.00

Робота шкільної музейної кімнати

 

Шкільна музейна кімната

Сухонос О.В.

 

 

5-8

 

11:00

Літературно – історичний квест

Шкільна бібліотека

 

Березнюк О.М.

Устименко А.О.

 

 

 

9-11

11.00

«Новорічний серпантин» (розважальна програма)

Каб. 302

Біцаєва А.О.

 

1 – 4

 

 

11.00

ЕКО-ялинка

(виставка дитячих поробок)

Каб. 104

Коротіна І.І.

 

 

 

3 січня – середа 2018  р.

 

1-11

9.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп’ютер. клас

Сопілка І.Б.

 

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

Спортзали

Кафедра фізвиховання

 

 

5-8

9-11

10.00

Гурток знавців

української мови

 

Каб.313

Сухоніс О.В.

 

 

9

10

10.00

Робота книжкової виставки до 100-річчя Української революції

 

бібліотека

Березнюк О.М.

Руденко Т.В.

 

 

5 – 8

9 – 11

10.00

Колективний діалог з організації роботи ШП на ІІ півріччя 2017-2018 н.р.

 

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських казок (конкурс витинанок)

 

Каб.218

 

Бразговка Т.П.

.

 

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.309

          Каб.308

 

 Золотухіна І.І.

Демішева Т.О.

 

 

 

                                                                    4 січня – четвер 2018 р.

 

1-11

9.00-15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

споротзали

Кафедра фізвиховання

 

1-11

9.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

 

1-4

 

 

10.00

Літературна вікторина

бібліотека

Березнюк О.М.

Коротіна І.І.

 

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських дитячих книжок ( конкурс віршів)

 

 

Каб.203

 

Коновалова Л.Г.

 

 

 

6-8

 

11.00

Українські посиденьки

 

Каб. ОТМ

Петренко О.С.

 

 

 

11

11.00

«Новорічний серпантин» (розважальна програма)

 

Каб. 113

Загорулько Н.І.

 

 

 

 

 

                                                                 5 січня – п’ятниця 2018 р.

 

1-11

9.00 – 15.00

 

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

спортзали

Кафедра фізвиховання

 

1-11

09.00

 

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

 

1-4

 

 

10:00

 

    Літературна гра

 

Бібліотека

Березнюк О.М.

Соломеїна Н.О.

 

1-4

 

 

11.00

 

Гурток «Умілі руки»

 

Каб.213

 

Орлова Л.П.

 

 

 

5-8

 

11.00

 

Заняття гуртка ОТМ

 

Каб.102

Деменкова О.А.

 

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.308

Каб.309

 

 

Демішева Т.О.

Кайда А.Є

Золотухіна І.І.

 

 

 

7

 

11.00

 

Українські посиденьки

 

Каю. 307

Воронова О.В.

 

 

 

                                                                 9 січня – вівторок 2018 р.

 

1-11

9:00-15:00

 

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

 

1-11

9:00

Робота ІГРО-ленду

 

Комп. Клас

Берднік А.О.

 

1-4

 

 

12:00

 

Гурток «Умілі руки»

 

Каб.214

 

 

Прокопчук Н.П.

 

 

5 – 8

9 -10

10.00

 

Гурток «Господарочка»

 

Каб. Обслуг. праці

Говердовська С.Ю.

 

 

5 – 8

9

10.00

 

Робота шкільної музейної кімнати

 

Шкільна музейна кімната

Сухонос О.В.

 

 

5

9-11

11:00

Зимовий обрядовий фольклор

Бібліотека

 

Березнюк О.М.

Сопілка І.Б.

 

 

 

5-8

9-11

11.00

Віртуальна хімічна лабораторія

 

Каб.205

Левшина І.П.

                       

 

                                                                            10 січня–  середа  2018  р.

 

1-4

5-8

9-11

 

 

Робота спортивного залу

Спортивні зали

Кафедра фізвиховання

 

1-4

5-8

9-11

10.00

 

Робота кінозалу

ІГРО-ленд

 

Комп. кабінет

Бердник А.О.

 

 

5-8

 

10.00

 

Гурток «Господарочка»

 

Кабінет обсл.праці

Говердовська С.Ю.

 

 

7 - 8

 

11.00

 

Екскурсія до музею – будинку Д.І.Яворницького

 

Буд.Яворницького,

Класні керівники 8 – 11 кл

 

 

 

9

10-00

 

До 100- річчя Української революціїлітературні читання

 

Бібліотека

Березнюк О.М.

Біцаєва А.О.

 

1-4

 

 

11.00

 

Робота гуртків «Умілі руки»

 

Каб.302

 

Коновалова Л.Г.

 

                                                                           

 

 

 

                                                                             11 січня  – четвер  2018 р.

 

1-11

9.00

Робота ІГРО - ленду

Комп’ютер. клас

Бердник А.О.

 

 

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

Спортзали

Кафедра фізвиховання

 

 

5-8

9-11

10.00

 

Розважальні програми

 

Навчальні кабінети

Класні керівники 5 – 11 кл.

 

 

8

 

10.00

Інформаційна година

СТОП шкільному біллінгу!»

бібліотека

Березнюк О.М.

Сальник С.М.

 

 

5 – 8

9 – 11

10.00

Тренінг для лідерів

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

Панасенко С.В. - психолог

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських казок (конкурс малюнків)

 

Каб.102

 

Нетудихата О.С.

 

 

 

5-8

9-11

11.00

 

Робота шкільного Євроклубу

 

Каб 317

Твердохліб О.Г.

 

 

 

12 січня – п’ятниця  2018 р.

 

1-11

9.00-15.00

 

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

споротзали

Кафедра фізвиховання

 

1-11

9.00

 

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Бердник А.О.

 

 

6

 

10.00

 

Літературні посиденьки

 

бібліотека

Березнюк О.М.

Петренко О.С.

 

 

5-8

9 -11

11.00

 

Розважальні програми

 

Навчальні кабінети

Класні керівники 5 – 11 кл.

 

 

 8

9 – 11

11.00

 

Екскурсія до будинку ім.. Д.Яворницького

 

Музей – будинок Д.Яворницького

Класні керівники 8 – 11 класів

 

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських дитячих книжок ( конкурс віршів)

 

Каб.204

 

Бойко Г.П.

 

 

 

            

 

 

 

     Додаток до наказу № 62 від 24.10.2017

ПЛАН

ОСІННІХ КАНІКУЛ КЗО СЗШ №46

2017 – 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

‘№

К л а с и

Час провед.

 

 

З  а  х  о  д  и

Місце проведення

Відповідальні

 

1 - 4

5 - 8

9 - 11

1

2

3

4

5

6

7

8

                       29.10 – 01.11 – екскурсія  Дніпро – Київ– Чернігів – Біла Церква- Дніпро

30 жовтня – понеділок, 2017 р.

1.

1 - 11

9.00–17.20

Робота спортивного залу

(за графіком)

Спортзал

 

Кафедра фізвиховання

 

2.

1 – 11

10.00-15.00

ІГРО-Ленд

Комп’ютерний клас

Бердник А.О.

 

3.

 

6

 

10.00

«Осінній вернісаж»

(конкурс малюнків - ілюстрацій української поезії)

 

Бібліотека

Березюк О.М.

Романченко Г.Є

4.

4

 

 

10.00

Гурток «Умілі руки»

 

Каб. № 105

Коротіна І.І.

 

 

5 -8

9-11

11.00

Гурток «Глобус»(іноземна мова)

Каб.№317

Твердохліб О.Г.

Сальник С.М.

5.

 

 

7 - 8

 

10.00

Шкільна музейна кімната ( ШМК)

Екскурсія для учнів 1А класу

 

ШМК

Сухоніс О.В.

 

 

 

6.

 

5-8

 

10.00

Гурток «Господарочка»

Каб. обсл. праці

Варава В.А.

 

7.

1-4

 

 

12.00

Завершення акції «Лист на «НУЛЬ»

Музейна кімната

ШНПВ

 

31 жовтня – вівторок, 2017 р.

8.

1 – 11

9.00–15.00

Робота спортивного залу

Спортзал

 

Кафедра фізвиховання

9.

1-11

5 – 8

9-11

10.00-15.00

ІГРО-Ленд

 

Комп’ютерний клас

Бердник А.О., уч.інформатики

10.

 

1 - 4

 

 

10.00

Екскурсія для учнів 1 – Б класу до

Шкільної музейної кімнати

 

ШМК

Сухоніс О.В., керівник музейної кімнати

 

11.

3

 

 

10.00

«Казкове лото»

Бібліотека

Березюк О.М., бібліотекар

Орлова Л.П., кл.кер.3а

12.

     2

 

 

10.00

Гурток «Умілі руки»

Каб.№ 215

Ніколаєнко А.М., кл.кер.4а

 

13.

 

6 - 8

    9

11.00

Гурток «Господарочка»

Каб.обсл.праці

Варава В.А., уч.обсл.праці

 

14.

 

 

5-8

9-11

11.00

Тренінг для лідерів шкільного парламенту

 

Каб. №105

Посник Ю.І., педагог-організатор

15.

 

 

 

10.00

Екскурсія до в/ч № 3021    Нацгвардії України

 

Вулиця ім. Н.Алексеєнко

Опекаловська Л.Ю., уч.фівиховання

16.

4в,4г

 

 

 

з 09.30

 

11.30

Екскурсія до історичного музею ім. Яворницького

 

Пр. ім. Д.Яворницького, 16

Шевченко О.С.

Коротіна І.І.

Романченко Г.Є., кл.кер.4в,4г,6в

17.

 

 

 

11.30

Ескурсія до музею «Літературне Придніпров’я»

Пр. ім.

Д. Яворницького,64

Стажорова М.В., кл.кер.8б

                     

 

                                                                     

                                                                    1 листопада – середа, 2017 р.

18.

1 - 10

9.00–17.20

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

19.

1 – 4

5-8

9-11

10.00

Ігро – ЛЕНД

 

Комп’ютерний клас

Бердник А.О.,

уч.інформатики

20.

 

7а,7в

 

10.00

«АРТ-коло» 9майстер-клас з художнього розпису на тканині

 

Каб. № 205

Левшина І.П.

Воронова О.В.,

кл.кер.7а,7б

21.

 

 

5-8

9-11

11.00

Тренінг для лідерів шкільного парламенту

 

Каб. №105

Посник Ю.І., педагог - організатор

22.

 

 

10.00

Екскурсія до музею «Літературне Придніпров’я»

 

Пр.Яворницького,64

Романченко Г.Є., кл.кер.6в

23.

 

3а,3б,3в,

 

 

10.00

Екскурсія до експозиції «Шляхами Донбасу» та Музею Громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини»

 

Пр. ім.. Д.Яворницького, 16

Орлова Л.П.

Коновалова Л.Г.

Бразговка Т.П.

Ніколаенко А.М., кл.кер.3а,3б,4а

24.

 

 

8

 

10.00

«Моя країна – Україна!»

(літературний квест)

 

Бібліотека

Березюк О.М.,бібліотекар

Стажорова М.В., кл.кер.8б


 

                                                                   2 листопада  – четвер, 2017 р.

 

25.

1 – 10

9.00–13.50

Робота спортивного залу

Спортзал

 

Кафедра фізвиховання

 

26.

1-11

10.00

Ігро – ЛЕНД

 

Комп. клас

Сопілка І.Б., уч.інформатики

 

 

а Н.П..

27.

3

 

 

10.00

Робота гуртка «Умілі руки»

Каб.218

Бразговка Т.П., кл.кер.3в

 

 

28.

1-4

 

 

10.00

Гра – подорож

«…Із глибини народної криниці…»

 

Бібліотека

Березюк О.М., бібліотекар

Ніколаєнко А.М., кл.кер.4а

 

29.

 

7б,7в

8в,6б

 

11.45

Екскурсія до експозиції «Шляхами Донбасу» та Музею Громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини»

 

Пр.. ім.. Д.Яворницького, 16

Левшина І.П.

Стажорова М.В.

Сальник С.М.

Петренко О.С., кл.кер.7б,7в, 8б,6б

 

30

 

 

5-8

9-11

11.00

Зустріч з представниками БФ «Допомагаємо!» для розробки спільного благодійного проекту (збір вторинної сировини)

 

Каб. №105

Посник Ю.І., педагог - організатор

 

31.

 

 

 

10-00

Екскурсія до Художнього музею

Вул.. Шевченка,

Корякова Т.В., кл.кер. 8б

 

32.

 

 

 

10.00

Екскурсія до зоологічного музею

(факультет біології ДНУ)

 

Вул. Д.Яворницького,35

Романченко Г.Є., кл.кер. 6в

 


 

 

                                                                  3 листопада  – п’ятниця, 2017 р.

33.

1 – 10

9.00–17.30

Робота спортивного залу

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

34.

1-11

10.00

ІГРО - Ленд

Комп. клас

Сопілка І.Б., уч.інформатики

 

35

 

 

8а,5в

 

10-00

Історичний квест

Каб. ДПЮ

Борисова О.В., учитель історії

36.

 

5а,5б

7а,7б

 

11.00

Екскурсія до музею «Літературне Придніпров’я»

Проспект  ім. Д.Яворницького,64

Устименко А.О.

Сухоніс О.В.

Воронова О.В.

Левшина І.П., кл.кер.5а,5б,7а,7б

37.

 

1-4

 

 

10.00

Робота «Книжкової лікарні»

Бібліотека

Березюк О.М.

 

38.

 

 

 

11.00

Екскурсія до музею – будинку Д.І.Яворницького (квест)

 

Площа Шевченко, 5

Біцаєва А.О., бібліотекар

39.

 

 

10а

12.00

Екскурсія до експозиції «Шляхами Донбасу» та Музею Громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини»

 

Пр. ім.. Д.Яворницького,16

Заянчковська І.В., кл.кер.10а

 

                                                                                                       

ПЛАН

РОБОТИ ШКІЛЬНОЇ МУЗЕЙНОЇ КІМНАТИ

 

 

ДАТА

НАЗВА ЗАХОДУ

 

 

КЛАСИ

ЧАС

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

 

30

жовтня

 

 

Оглядова екскурсія

 

 

 

 

1Б, 10.00

 

Сухоніс О.В.

 

31

жовтня

 

 

Оглядова екскурсія

 

 

 

1А, 10.00

 

Сухоніс О.В.

 

1

листопада

 

 

Екскурсія до Дніпропетровського історичного музею ім.. Д.І.Яворницького

 

 

 

11.00

 

Сухоніс О.В.

Устименко А.О.

Рада та актив музейної кімнати

 

2

листопада

 

 

 

Робота з матеріалами по підготовці нової експозиції «Декомунізація в назвах вулиць нашого міста»

 

 

10.00 – 11.30

 

Сухоніс О.В.,

екскурсоводи – учні 5а,5б

 

3

листопада

 

Підготовка матеріалів до нової експозиції «Письменники Придніпров’я»

 

 

 

 

10.00 – 11.30

 

Сухоніс О.В.,

екскурсоводи - учні

 

                                                                                          

      Г  Р  А  Ф  І  К

 

РОБОТИ  ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ПІД  ЧАС  ОСІННІХ КАНІКУЛ

                                              2017– 2018 н. р.

 

 

 

ДАТА

 

ЧАС

 

НАЗВА    ЗАХОДУ

 

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

 

 

 

 

30 ЖОВТНЯ

 

 

10.00

6В кл.

 

 

 

 

«Осінній Вернісаж»

 

Березнюк О.М.

Романченко Г.Є.

 

 

31ЖОВТНЯ

 

 

10.00

3А кл.

 

 

 

Казкове лото

 

Березнюк О.М.

Орлова Л.П.

 

1

ЛИСТОПАДА

 

 

10.00

8Б кл.

 

 

 

Квест

«Моя країна – Україна!»

 

 

Березнюк О.М.

Стажорова М.В.

 

2

ЛИСТОПАДА

 

 

10.00

4А кл.

 

 

 

Гра – подорож

«…Із глибини народної криниці…»

 

 

Березнюк О.М.

Ніколаєнко А.М.

 

3

ЛИСТОПАДА

 

 

10.00

4Г кл.

 

 

 

 

«Книжкова лікарня»

 

Березнюк О.М.

Коротіна І.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до наказу по школі

від   21/03/2017  №  108

  ПЛАН

проведення весняних КВЕСТ – канікул у СШ № 46 у 2016 – 2017 н. р.

 

‘№

К л а с и

Час провед.

 

 

З  а  х  о  д  и

Місце проведення

Відповідальні

 

1 - 4

5 - 8

9 – 11

1

2

3

4

5

6

7

8

 

27 березня – понеділок, 2017 р.

День НАУК – квесту

1.

1 – 11

9.00–17.20

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

2.

1 – 11

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтишка»

Комп’ютерний клас

Сопілка І.Б.- уч.інформ

 

3.

1-2

 

 

10.00

«Математична скарбничка»

 

«Планета міркувань»

 

«Природа навколо нас»

Каб. № 102

 

Каб. № 103

 

Каб.№ 104

Деменкова О.В., кл.кер.1а класу

Нетудихата О.С., кл.кер.1б

Трайкун О.С.,

кл. кер. 1в кл

4.

3 -4

 

 

10.00

Зоо –квест (Вікторина про тварин)

 

Логік – квест (Планета міркувань)

 

Мово - квест

Каб.№112

 

Каб. №105

 

Каб.№217

Шевченко О.С., кл.кер.3в

Коротіна І.І., кл.кер.3г

 

Гаращенко Н.А.,  кл.кер. 3а

 

5.

 

5-6

 

10.00

Наук – квест

 

Мово – квест

 

«Віртульна хімія»

Каб. 307

 

Каб.ОТМ

 

Каб. №205

Воронова О.В., уч.фізики

Петренко О.С.

 

Левшина І.П.

 

 

7 -8

 

10.00

«Шевченкіана»

 

 

 

 

«Лінгвістичні шаради»

 

 

Математичний кваст

 

Лондон – квест

Бібліотека

 

 

 

 

Каб.№316

 

 

Каб.№306

 

Каб.№315

Березнюк О.М., бібліотекар

Біцаєва А.О., уч.укр.мови та літ.

 

Руденко Т.В., уч.укр.мови

 

Пілюгіна Т.Г.,уч.матем.

 

Сальнік С.М., уч.іноз.мова

 

6.

 

 

9 -11

 

Математичний квест

 

 

Літературний квест

 

 

Мовний квест

 

Історичний квест

Каб.№304

 

 

Каб.№318

 

 

Каб.№313

 

Каб.№302

Заянчковська І.В., уч.мат.

 

Кириченко З.В., уч.заруб.літ.

 

Сухоніс О.В., учит.укр.мови

 

Устименко А.О., учит. історії

 

7.

 

5-8

9-11

11.00

Засідання  шкільного парламенту

Центр самоврядування

Посник Ю.І.-педагог-організатор

 

8.

 

5-8

9-11

12.00

Засідання Євроклубу (підготовка до відзначення   Дня Європи)

Каб.317

Твердохліб О.Г.-кер.клубу,уч.німец.мови

 

28 березня – вівторок, 2017 р.

День МУЗЕЮ

1

2

3

4

5

6

7

8

9.

1 – 11

9.00–18.30

Робота спортивного залу(за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

10.

 

5 – 8

9-11

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтишка»

Комп’ютерний клас

Бердник А.О.,уч.інформ

 

11.

 

5

 

10.00

АСТРО –квест «Що приховують зірки?»

Бібліотека

Стадниченко Н.О., бібліотекар

Романченко Г.Є, кл.кер.5в класу

 

12.

 

1-4

5 -8

9 -11

З  11.00

(далі – за графіком)

 

 

З 13.00

(далі – за графіком)

 

Екскурсії до музею громадянського подвигу Дніпропетровщини, перегляд відеофільму

 

 

Екскурсії до музею громадянського подвигу Дніпропетровщини, перегляд відеофільму

 

Діарама

 

 

 

 

Діарама

 

Класні керівники 1 -8 кл

Класні керівники 9-11 класів

Члени штабу НПВ

Батьки учнів

Співробітники школи

Адміністрація школи

13.

 

5 - 8

 

10.00

Заняття  ансамблю – підготовка до участі в міському фестивалі «Зоряне коло»

Каб. № 113

Посник Ю.І.-керівник гуртка,уч.музики

 

29 березня – середа, 2017 р.

День СПОРТ - квесту

 

1

2

3

4

5

6

7

8

14.

1 – 10

9.00–20.00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

15.

3 – 4

 

 

10.00-15.00

Інфо – КВЕСТ «Айтішка»

Комп’ютерний клас

Солдатова Н.П., уч.інформ

 

16.

2

 

 

10.00

КАЗКО – квест  «У світі казок»

Бібліотека

Березнюк О.М., бібліотекар,

Орлова Л.П., кл.кер.2 а кл.

17.

1-2

 

 

10.00

Спорт – колаж

 

Спорт – кросвордія

 

«Веселі старти»

Каб. № 102

 

Каб. № 104

 

Малий спортзал

Деменкова О.А., кл.кер.1а

НТрайкун О.С., кл.кер.1в

Веретнікова Т.П., уч.фізвиховання

18.

3-4

 

 

10.00

Спорт – кросворд

 

«Чемпіонія» (спорт –колаж)

 

 

Веселі старти

Каб.№105

 

Каб.№112

 

 

Спортзал

Коротіна І.І., кл.кер.3г

 

Шевченко О.С., кл.кер.3в

 

Учитель фізвиховання

 

19.

 

5- 6

 

10.00

Олімпія – квест

 

 

Квест –символія

 

 

Спорт-данс

Каб. 307

 

 

Каб. ОТМ

 

 

Вестибюль

 

Воронова О.В., кл.кер.6а

 

Петренко О.С., кл.кер.5б

 

Романченко Г.Є., кл.кер.5в

20.

 

7- 8

 

10.00

«Веселі старти»

 

Спорт – квест (етимологія слів)

 

 

Історичний квест «Історія спорту»

 

«Видатні спортсмени України»

Спортзал

 

Каб.№316

 

 

Каб. ДПЮ

 

Каб.№305

Учит.фізвиховання

 

Руденко Т.В., кл.кер.8в

 

 

Борисова О.В., кл.кер.7а

 

Стажорова М.В.

 

21.

 

 

9 -11

 

Інфо – квест «Українські спортсмени»

 

Шаховий турнір

 

 

Літературний квест (Спорт в світовій літературі)

 

Музичний квест (спорт та музика)

Каб.№313

 

ІІІ поверх, шк..коридор

 

Каб.№318

 

 

Каб.№113

Сухоніс О.В., кл.кер.11б

 

Заянчковська І.В.,кл.кер.9а

 

Кириченко З.В., кл.кер.10б

 

Загорулько Н.І., кл.кер.10а

 

                       

 

 

30 березня – четвер, 2017 р.

День МИСТЕЦЬКОГО квесту

1

2

3

4

5

6

7

8

22.

1 – 11

9.00–18.30

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

23.

1-11

9.00 – 15.00

Інфо – квест «Айтішка»

Каб. Інформатики

 

Сопілка І.Б.-уч.інформ.

24.

1 -2

 

 

10.00

Дніпро –квест (сторінки краєзнавства)

 

«Творча майстерня» (весняна аплікація)

 

 

«Творча майстерня « (мукосолька)

Каб. №213

 

Каб.№218

 

 

Каб.№202

Орлова Л.П., кл.кер.2а

 

Бразговка Т.П., кл.кер.2в

 

Коновалова Л.Г., кл.кер.2б

25.

3-4

 

 

10.00

Поетичний квест

 

Англо – квест («Чарівна скринька»)

 

 

Малюнок – квест

Бібліотека

 

Каб.№209

 

 

Каб.№217

Березнюк О.М., бібліотекар

Ревук К.О.

Золотухіна І.І., уч.англ.мови

Гаращенко Н.А., кл.кер.3б

26.

 

5-6

 

10.00

«Планета мистецтв»

 

 

English – song

 

 

Художній квест  (»Весняний пейзаж»)

 

 

Майстер –данс

Каб.307

 

 

Каб.№317

 

 

Каб. ОТМ

 

 

Вестибюль

Воронова О.В., кл.кер.6а

 

Твердохліб О.Г., кл.кер.5а

 

Петренко О.С., кл.кер. 5б

 

Романченко Г.Є., кл.кер.5в

27.

 

7-8

 

10.00

Бібліотечний квест

 

 

«Музичний променад» Мовний квест

 

«Вітальня муз»

Бібліотека

 

 

Каб.№315

 

Каб.ДПЮ

Березнюк О.М., бібліотекар

 

Сальнік С.М., кл.кер.7в

 

Борисова О.В., кл.кер.7а

 

28.

 

 

9-11

10.00

Музичний квест

 

 

Літературно – весняний квест

 

 

Математика в мистецтві

Каб.№113

 

 

Каб.№318

 

 

Каб.№304

Загорулько Н.І., кл.кер.10а

 

Кириченко З.В., кл.кер.10б

 

Заянчковська І.В., кл.кер. 9а

                   

 

 

31 березня – п’ятниця, 2017 р.

ПАТРІОТИЧНИЙ  КВЕСТ

1

2

3

4

5

6

7

8

29.

1 – 10

9.00–18.30

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

30.

1-11

9.00 – 15.00

Інфо  - квест «Айтішка»

Каб. інформатики

Солдатова Н.П.-уч. інфор.

 

31.

1-2

 

 

10.00

Віртуальна екскурсія «Мій рідний край»

 

Вікторино –квест  «Моя Україна»

 

 

Пісенний вернісаж

 

Каб.№ 213

 

Каб №218

 

 

Каб. №202

Орлова Л.П., кл.кер.2а

 

Бразговка Т.П., кл.кер.2в

 

Коновалова Л.Г., кл.кер.2б

 

32.

3 - 4

 

 

10.00

Пісенний вернісаж

 

 

Історичний квест («7чудес України»)

 

«Україна – Едина Країна» (флеш-моб)

Каб.112

 

 

Каб. №105

 

Каб.217

Шевченко О.С., кл.кер.3г

 

Коротіна І.І., кл.кер.3в

 

Гаращенко Н.А., кл.кер.3б

 

33.

 

5 - 6

 

10.00

Загадка –квест

 

 

«Спілкуюсь українською»

 

 

Патріотична кав’ярня

Каб. ОТМ

 

 

Каб.№317

 

 

Каб.№301

Петренко О.С., кл.кер. 5а

 

Твердохліб О.Г., кл.кер.5а

 

Романченко Г.Є., кл.кер.5в

34.

 

7-8

 

10.00

Українська Символія

 

«Гордість України»(видатні українські науковці)

 

Музейний квест

Каб.№302

 

Каб.№305

 

 

Шкільна музейна кімната

Біцаєва А.О., кл.кер.8а

 

Стажорова М.В., кл.кер.7б

 

Творча група

 

 

35.

 

 

9-11

10.00

Козацький марафон

Каб.№303

 

 

Каб.№113

 

 

Каб.№313

Устименко А.О., кл.кер.11а

 

Загорулько Н.І., кл.кер.10а

 

Сухоніс О.В., кл.кер. 11б

36.

3

 

 

11.00

Книжкова лікарня

Бібліотека

Стадніченко Н.О., бібліотекар

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                         Додаток 1 до наказу № 76  від 22.12.2016 р.

                                                                                                                

 

 

ПЛАН

проведення зимових канікул у КЗО СЗШ  № 46 у 2016-2017 н. р.

Класи

Час провед.

Заходи

Місце проведення

Відповідальні

1-4

5-8

9-11

1

2

3

4

5

6

7

8

19 грудня 2016 року

Благодійний ярмарок та благодійна вистава для учнів 1 – 11 класів

«Разом подаруємо Україні мир, надію, віру мрію!»(школа)

 

22 грудня

Новорічне вітання в театрі ім..Т.Г.Шевченка (21 учень)

 

23 грудня

Новорічні вітання та лялькова вистава для учнів 1 -5 класів

25 грудня

«Ялинка мера» ( цирк 15 учнів), новорічна вистава в МПДЮ (100 учнів)

27 грудня

Новорічна вистава для дітей Чечелівського району (70 учнів)

Новорічний  капусник та дискотека для учнів 6 – 11 класів

 

29 грудня

Новорічна вистава в ЦДТ «Альтаїр» (60 учнів)

                                                                              

                                                                               

                                                              30 грудня – п’ятниця  2016 р.

1

1-4

5-8

 

10-00

Робота гуртка ОТМ

Каб.310

Плиг А.Г.

 

2

1-4

5-8

9-11

10.00

Робота кінозалу

ІГРО-ленд

Комп. кабінет

Бердник А.В..

3

 

5-8

 

10.00

Гурток «Господарочка»

Кабінет обсл.праці

Варава В.А.

4

 

5-8

9-11

9-00 – 16-00

Робота спортивного залу за графіком

Спортзал

Кафедра фізфиховання

5

 

5-8

9-11

10-00

Робота Євроклубу

 

Каб. 317

Твердохліб О.Г.

6

 

 

10

10-00

До 110 річниці народження С.П.Корольова, літературні читання

Бібліотека

Березнюк О.М.

Кириченко З.В.

7

1-4

5-8

 

11.00

Робота гуртка шахів

Спортзал

Опекаловська Л.Ю.

8

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртка «Джура»(за окремим графіком)

Спортзал

Шугай В.В.

9

 

5-8

9-11

11.00

Робота математичного гуртка

Каб.304

Заянчковська І.В.

10

 

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків з української мови

Каб.316

Каб.313

Руденко Т.В.

Сухоніс О.В.

11.

1-4

 

 

11.00

Робота гуртків «Умілі руки»

Каб.102

Каб.202

Каб.217

Каб.203

Деменкова О.В.

Орлова Л.П.

Гаращенко Н.А.

Соломеїна Н.О.

 

03 січня – вівторок 2017 р.

12

1-11

9.00

Робота ІГРО - ленду

Комп’ютер. клас

Сопілка І.Б.

13

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

Спортзали

Кафедра фізвиховання

14

 

5-8

9-11

10.00

Гурток знавців

Української мови

Каб.313

Сухоніс О.В.

15

 

6

 

10.00

Інформаційна година

бібліотека

Березнюк О.М.

Лєвшіна І.П.

16

 

5 – 8

9 – 11

10.00

Колективний діалог з підведення підсумків роботи ШП за І півріччя 2016-2017нр

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

17

1-4

5-8

 

11.00

Заняття шкільного хору

 

Кабінет музики

Посник Ю.І..

18

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських казок (конкурс малюнків)

Каб.103

Каб.218

Каб.215

Каб.214

Трайкун О.А.

Бразговка Т.П.

Ніколаєнко А.М.

Прокопчук Н.П.

19

 

5-8

9-11

11.00

Заняття гуртка знавців математики

Каб.304

Каб.305

Заянчковська І.В.

Стажорова М.В.

20

 

5-8

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

Каб 317

Твердохліб О.Г.

21

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.309

          Каб.308

Каб.315

 Золоту хіна І.І.

Демішева Т.О.

Сальнік С.М.

 

04 січня – середа 2017 р.

22

1-11

9.00-15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

споротзали

Кафедра фізвиховання

23

1-11

9.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

24

 

6

 

10.00

Літературні посиденьки

 

бібліотека

Березнюк О.М.

Сальник С.М.

25

 

5-8

9

11.00

Заняття математичного гуртка

 

Каб.304

Каб.306

Заянчковська І.В.

Пілюгіна Т.Г.

26

 

 

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

 

Каб.317

Твердохліб О.Г.

27

1-4

5 – 8

9 – 11

11.00

Робота  гуртка шахів

 

Спортзал

Опекаловська Л.Ю.

28

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських дитячих книжок ( конкурс віршів)

 

Каб.102

Каб.203

Каб.112

Каб.204

Шевченко О.С. Деменкова О.А.

Коновалова Л.Г.

Бойко Г.П.

29

 

6

 

11.00

Засідання гуртка знавців англійської мови

 

Каб.315

Каб.308

Сальнік С.М.

Демішева Т.О.

 

 

05 січня –четвер 2017 р.

30

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

спортзали

Кафедра фізвиховання

31

1-11

09.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

32

4

 

 

10:00

Літературна вікторина

Бібліотека

Березнюк О.М.

Бойко Г.П.

 

33

 

5-8

9-11

11:00

Робота математичного гуртка

 

Навч. каб. 304

 

Заянчковська І.В.

.

34

1-4

 

 

11.00

Гурток «Умілі руки»

Каб. 104

Каб.213

Каб.105

 

Трайкун О.А.

Орлова Л.П.

Коротіна І.І.

35

 

5-8

 

11.00

Заняття гуртка ОТМ

 

Каб.102

Деменкова О.А.

36

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.308

Каб.309

 

Каб.315

Демішева Т.О.

Кайда А.Є

Золотухіна І.І.

Сальник С.М.

 

37

1-4

5-8

 

11.00

Заняття шкільного хору

Каб. музики

Посник Ю.І.

 

06 січня – п’ятниця 2017 р.

38

1-11

9:00-15:00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

39

1-11

9:00

Робота ІГРО-ленду

 

Комп. Клас

Трайкун О.А.

40

1-4

 

 

12:00

Гурток «Умілі руки»

 

Каб.102

Каб.218

Каб.215

Каб.204

 

Деменкова О.А.

Бразговка Т.П.

Ніколаєнко А.М.

Бойко Г.П.

41

 

5 – 8

9 -10

10.00

Гурток «Господарочка»

 

Каб. Обслуг. праці

Варава В.А.

42

 

5 – 8

9

10.00

Робота шкільної музейної кімнати

 

Шкільна музейна кімната

Сухонос О.В.

43

 

5-8

9-11

11:00

Робота гуртка знавців іноземної мови

 

Каб.317

 

Твердохліб О.Г.

44

 

5-8

9-11

11.00

Робота математичного гуртка

 

Каб.304

Заянчковська І.В.

45

1-4

5-8

 

11.00

Робота гуртка шахів

Спортзал

Опекаловська Л.Ю.

 

 

10 січня – вівторок 2017 р.

46

1-11

9.00

Робота ІГРО - ленду

Комп’ютер. клас

Бердник А.О.

47

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

Спортзали

Кафедра фізвиховання

48

 

5-8

9-11

10.00

Гурток знавців

Української мови

Каб.313

Сухоніс О.В.

49

 

 

10

10.00

Робота книжкової виставки до 100-річчя Української революції

бібліотека

Березнюк О.М.

Загорулько Н.І.

50

 

5 – 8

9 – 11

10.00

Колективний діалог з організації роботи ШП на ІІ півріччя 2016-2017нр

Кімната самоврядування

Посник Ю.І.. – педагог – організатор

51

1-4

5-8

 

12.00

Заняття шкільного хору

Кабінет музики

Посник Ю.І..

52

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських казок (конкурс витинанок)

Каб.103

Каб.218

Каб.215

Каб.204

Трайкун О.А.

Бразговка Т.П.

Ніколаєнко А.М.

Соломеїна Н.О.

53

 

5-8

9-11

11.00

Заняття гуртка знавців математики

Каб.304

Каб.305

Заянчковська І.В.

Стажорова М.В.

54

 

5-8

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

Каб. 317

Твердохліб О.Г.

55

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.309

          Каб.308

Каб.315

 Золоту хіна І.І.

Демішева Т.О.

Сальнік С.М.

 

11 січня – середа 2017 р.

57

1-11

9.00-15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

споротзали

Кафедра фізвиховання

57

1-11

9.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Прокопчук Н.П.

58

1-4

 

 

10.00

Літературна вікторина

бібліотека

Березнюк О.М.

ОрловаЛ.П.

Бразговка Т.П.

59

 

5-8

9

11.00

Заняття математичного гуртка

 

Каб.304

Каб.306

Заянчковська І.В.

Пілюгіна Т.Г.

60

 

 

9-11

11.00

Робота шкільного Євроклубу

 

Каб.317

Твердохліб О.Г.

61

1-4

5 – 8

9 – 11

11.00

Робота  гуртка шахів

 

Спортзал

Опекаловська Л.Ю.

62

1-4

 

 

11.00

Сторінками українських дитячих книжок ( конкурс віршів)

 

Каб.102

Каб.203

Каб.112

Каб.204

Шевченко О.С. Деменкова О.А.

Коновалова Л.Г.

Бойко Г.П.

63

 

5-8

9-11

11.00

Засідання гуртка знавців англійської мови

 

Каб.315

Каб.308

Сальнік С.М.

Демішева Т.О.

 

 

12 січня – четвер 2017 р.

64

1-11

9.00 – 15.00

Робота спортивного залу( за окремим гафіком)

 

спортзали

Кафедра фізвиховання

65

1-11

09.00

Робота ІГРО – ленду

 

Комп. кабінет

Сопілка І.Б.

66

1-4

 

 

10:00

Літературна гра

Бібліотека

Березнюк О.М.

Гаращенко

67

 

5-8

9-11

11:00

Робота математичного гуртка

 

Навч. каб. 304

 

Заянчковська І.В.

.

68

1-4

 

 

11.00

Гурток «Умілі руки»

Каб. 104

Каб.213

Каб.105

Каб.204

 

Трайкун О.А.

Орлова Л.П.

Коротіна І.І.

Соломеїна Н.О.

69

 

5-8

 

11.00

Заняття гуртка ОТМ

 

Каб.102

Деменкова О.А.

70

1-4

5-8

9-11

11.00

Робота гуртків іноземної мови

Каб.308

Каб.309

 

Каб.315

Демішева Т.О.

Кайда А.Є

Золотухіна І.І.

Сальник С.М.

 

71

1-4

5-8

 

11.00

Заняття шкільного хору

Каб. музики

Посник Ю.І.

 

13 січня – п’ятниця 2017 р.

72

1-11

9:00-15:00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

73

1-11

9:00

Робота ІГРО-ленду

 

Комп. Клас

Берднік А.О.

74

1-4

 

 

12:00

Гурток «Умілі руки»

 

Каб.102

Каб.218

Каб.215

Каб.204

 

Деменкова О.А.

Коновалова Л.Г.

Ніколаєнко А.М.

Прокопчук Н.П.

75

 

5 – 8

9 -10

10.00

Гурток «Господарочка»

 

Каб. Обслуг. праці

Варава В.А.

76

 

5 – 8

9

10.00

Робота шкільної музейної кімнати

 

Шкільна музейна кімната

Сухонос О.В.

77

 

5-8

9-11

11:00

Робота гуртка знавців іноземної мови

 

Каб.317

 

Твердохліб О.Г.

78

 

5-8

9-11

11.00

Робота математичного гуртка

 

Каб.304

Заянчковська І.В.

79

1-4

5-8

 

11.00

Робота гуртка шахів

Спортзал

Опекаловська Л.Ю.

 

   

 

 

Шановні батьки! Запрошуємо вас 28.12. на заняття батьківського всеобучу:

1кл. - "Адаптація першокласників до навчально-виховного процесу у школі

2-11 кл. - "Профілактика дитячого травматизму та антисуспільної поведінки дітей та підлітків під час тривалих свят"

 

 

 

 

 

                              “ЗАТВЕРДЖУЮ”

                                                                                       Директора СШ № 46

    ____________О. П. Мошенець

   

ПЛАН

проведення осінніх канікул у СШ № 46

 2016 – 2017 н. р.

 

 

‘№

К л а с и

Час провед.

 

 

З  а  х  о  д  и

Місце проведення

Відповідальні

 

1 - 4

5 - 8

9 - 11

1

2

3

4

5

6

7

8

                       30.10 – 03.11 – екскурсія  Дніпро – Кам’янець – Подільський – Чернівці - Дніпро

31 жовтня – понеділок, 2016 р.

1.

1 - 11

9.00–17.00

Робота спортивного залу

ЛАЗЕРТАГ

Спортзал

ТЦ «Караван»

Кафедра фізвиховання

 

2.

1 – 11

10.00

Робота кінозалу «Салют, Перемого!» - перегляд документальних відеофільмів військово – патріотичного спрямування

Комп’ютерний клас

Солдатова Н.П.

 

3.

 

8

 

10.00

До річниці визволення Дніпра

«…На хвилі пам’яті…»

 

Бібліотека

Березюк О.М.

Біцаєва А.О.

4.

4

 

 

10.00

Гурток «Умілі руки»

Каб. № 204

Бойко Г.П..

 

 

5 -8

9-11

11.00

Гурток «Глобус»(іноземна мова)

Каб.№317

Твердохліб О.Г.

Сальник С.М.

5.

 

 

5 - 8

9 -11

10.00

Тренінг для членів шкільного парламенту

«Лідер»

Каб. психолога

Панасенко С.В.

 

6.

 

 

 

10-11

12.00

Екскурсія до музею АТО «Шляхами Донбасу»

Історичний музей,

 

Загорулько Н.І.

7.

 

 

7 - 8

 

10.00

Шкільна музейна кімната ( ШМК)

Майстер – клас «Мотаємо ляльку»

ШМК

Сухоніс О.В.

                                                                    

 

                                                                       1 листопада – вівторок, 2016 р.

8.

1 – 11

9.00–15.00

Робота спортивного залу

Спортзал

 

Кафедра фізвиховання

9.

 

  5 – 8

9-11

10.00

Робота кінозалу

Комп’ютерний клас

Солдатова Н.П.

 

10.

 

1 - 4

 

 

10.00

Екскурсія для учнів 1 – 4 класів до

Шкільної музейної кімнати

ШМК

Сухоніс О.В.

Нетудихата О.С.

 

11.

 

6-7

9-11

10.00

Літературна вітальня

Бібліотека

Березюк О.М.

Кириченко З.В.

12.

     2

 

 

10.00

Гурток «Умілі руки»

Каб.№ 213

Орлова Л.П.

 

13.

 

6 - 8

    9

11.00

Гурток «Господарочка»

Каб.обсл.праці

Варава В.А.

 

14.

 

  1 - 4

 

 

10.00

Гурток «Флористика»

СЮН

Григоренко Л.Я.

15.

 

 

5 - 8

 

10.00

Робота творчої групи шкільного парламенту (макет газети)

Каб.самоврядування

Устименко А.О.

                                                                     

                                                                    2 листопада – середа, 2016 р.

17.

1 - 10

9.00–15.00

Робота спортивного залу (за окремим графіком)

Спортзал

Кафедра фізвиховання

18.

3 – 4

 

 

10.00

Ігро – ЛЕНД

 

Комп’ютерний клас

Трайкун О.А.

19.

 

 

5 - 8

9-11

10.00

Робота Евроклубу

Каб. №317

Твердохліб О.Г.

20.

3

 

 10

10.00

Гурток «Умілі руки»

 

Каб. № 215

Ніколаєнко А.М.

21.

 

 

6

 

10.00

Екскурсія для учнів 6-х класів до

Шкільної музейної кімнати

ШМК

Сухоніс О.В.

Левшина І.П.

22.

 

 

9-11

11.00

Робота шкільної секції МАН

Каб.№305

Заянчковська І.В.

23.

 

 

 

9-11

10.00

Робота творчої групи «Перемога» над

Проектом «Зірка Перемоги»

Комплекс ДПЮ

Борисова О.В.

24.

 

 

5

 

10.00

Підготовка до конкурсу

«Кращий читач»

Бібліотека

Березюк О.М.

Біцаєва А.О.

 

 

 3 листопада  – четвер, 2014 р.

25.

1 – 10

9.00–15.00

Робота спортивного залу

Спортзал

 

Кафедра фізвиховання

26.

3 – 4

10.00

Ігро – ЛЕНД

 

Комп. клас

Прокопчук Н.П.

 

27.

3

 

 

10.00

Робота гуртка «Умілі руки»

Каб.218

Бразговка Т.П.

 

28.

 

5-6

 

10.00

«Тюльпани з космодрому»( до річниці з дня народження М. К. Янгеля

Бібліотека

Березюк О.М

Воронова О.В.

 

29.

 

5 - 6

 

10.00

Робота гуртка малювання

 

Каб.№102

Деменкова О.

30.

 

 

5 - 8

 

10-00

Заняття шкільного хору

Каб. 113

Загорулько Н. І.

 

                                                                    4 листопада – п’ятниця, 2016 р.

31.

1 – 10

9.00–15.00

Робота спортивного залу

 

Спортзал

Кафедра фізвиховання

32.

Педагоги

10.00

Практичні заняття для педагогів

«Підготовка електронних презентацій»

та робота по створенню електронної бібліотеки

 

Комп. клас

Сопілка І.Б.

 

33

 

 

5 - 8

 

10-00

Заняття шкільного хору

Каб. 113

Загорулько Н. І.

34.

 

5 - 8

9 – 10

10.00

Робота гуртка «Господарочка»

Каб. обсл. праці

Варава В. А.,

 

35.

 

1-4

 

 

10.00

Робота «Книжкової лікарні»

Бібліотека

Березюк О.М.

 

36.

 

 

8

 

10.00

Екскурсія до пожежної частини з

відвідуванням музею

П/Ч №5

Корякова Т.В.

Руденко Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 До уваги батьків!! Нагадуємо, оцінювання навчальних досягнень учнів  1-4-х здійснюється відповідно до п.16-27

 Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 08.04.2015 №412

 

Нагадуємо, оцінювання навчальних досягнень учнів  5-11-х здійснюється відповідно до п.3 

Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11 (12)-х загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 03.06.2008 №496

 

 

До уваги батьків. Зміни у законодовстві України

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України від 24.12.2015 № 911-VIII

 

 

 

                                                 

 

Шановні батьки! Запрошуємо вас 28.12. на заняття батьківського всеобучу:

1кл. - "Адаптація першокласників до навчально-виховного процесу у школі

2-11 кл. - "Профілактика дитячого травматизму та антисуспільної поведінки дітей та підлітків під час тривалих свят"