КЗО "Середня загальноосвітня школа №46"

Класна оцінка

Сторінка психолога

ПАНАСЕНКО СНІЖАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Практичний психолог, спеціаліст 2 категорії

Комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа №46»

м. Дніпра

Я – Сніжана Володимирівна Панасенко.

Практичний психолог системи освіти, спеціаліст другої категорії, стаж роботи – 5 років.

Освіта: Дніпропетровський національний університет ім.О. Гончара, спеціальість – психологія, закінчила в 2011р.

З жовтня 2012р. по червень 2016 р. – практичний психолог комунального закладу «Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №40» Дніпродзержинської міської ради.

В березні 2015 р. рішенням атестаційної комісії присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Мої нагороди: Грамота управління освіти і науки, м. Дніпродзержинськ, Грамота обласного методичного психолого-педагогічного центру (м. Дніпропетровськ).

Мої публікації у науково-методичних виданнях:

·       «Психологическое здоровье и особенности личностного развития детей-кесарят» «Нива знань» №3 2012р.,

·       «Сімейні взаємини як чинник розвитку дитини» «Практичний психолог» ( дитячий садок та школа) №1 2014р., №2 2014р.

З серпня 2016 р.- практичний психолог   комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №46» м. Дніпра

Моб. тел.: 0976966187

e-mail: panasenko.snezhana@gmail.com

Життєве кредо

«Життя - це не пошук себе. Життя - це створення себе.»

Бернард Шоу

Професфйне кредо

«У кожній дитині бачити неповторну творчу особистість»