Вчимося жити разом

Проект буде впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під назвою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти.

Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України. Виконавці проекту – громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» (в частині розвитку життєвих навичок) та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» (в частині надання психологічної допомоги).

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.

Тренінг "Як досягти мети"

Тренінг  "Етика спілкування"

Тренинг  "Як стати миротворцем"