Довідка-об'єктивка на керівника закладу освіти

ДОВІДКА - ОБЄКТИВКА

на комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №46»

Дніпровської міської ради

Адреса: м. Дніпро, вул. Робоча, 75 А

телефон: 097 740 48 58, е – mail: z[email protected]

Історична довідка:

Рік заснування закладу 1990 – середня школа № 46, з 2009 – Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 46» Дніпропетровської міської ради, з 2016 – Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 46» Дніпровської міської ради

Профілі навчання: української філології, математичний

Контингент учнів: 1040

Освітній процес здійснює – 56 педагогічних працівників та 26 працівників обслуговуючого персоналу.

Заклад працює над проблемою:

Професійна компетентність сучасного педагога в умовах реформування освіти.

Матеріально-технічна база:

У навчальному закладі працює – 46 навчальних кабінетів. З них 7 обладнано мультимедійними комплексами, 21 – засобами візуалізації, 3 комп’ютерних кабінети на 28 робочих місць, 2 спортивних зали, їдальня (на 228 посадкових місць), актова зала, медичний кабінет, бібліотека з читальним залом, медіатека, ресурсна кімната, кабінет психолога, кабінет логопеда,  музейна кімната «Скарбничка старожитностей», куточки релаксації, ігрові рекреації.

Протягом 2022-2023 н.р. за кошти міського бюджету було відремонтовано дах, опорну стіну, укриття, відмостку навколо школи та замінено вікна в спортивній залі.

Основні досягнення закладу:

У 2022-2023 н.р. 4 педагоги початкової школи успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників.

Учитель української мови та літератури Петренко О.С. отримала перемогу в ІІ етапі міського конкурсу педагогічних працівників «NEOсвітній арсенал».

Творчий колектив переміг у спільному проєкті Planetarium Noosphere та «Освітньої траєкторії» в номінаціях «Мрії про космічні послуги» та «Кейс-STEAM-активності на уроці».

Команда учнів 11 класів разом з учителем історії Борисовою О.В. зайняли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних проєктів «Історію творять особистості».

Учителі Білокриницька О.М., Мисюра А.О., посіли ІІ місце у фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини EDU_FEST Dnipro-2022.

Шкільний парламент у 2023 році було нагороджено Подякою департаменту гуманітарної політики за волонтерську допомогу.

Колектив КЗО «СЗШ № 46» ДМР у квітні 2023 року було нагороджено Подякою міського голови Бориса Філатова за активну, плідну волонтерську діяльність та невтримну жагу до перемоги.