Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

Порядок реагування на доведенні факти булінгу

1. Отримавши заяву про випадки булінгу, керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

2. Для прийняття рішення за результатами розслідування керівник закладу створює наказом комісію з розгляду випадків булінгу та скликає засідання.

3. Якщо комісія визнала, що це був боулінг, а  не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник закладу освіти зобов’язаний повідомити уповноважені підрозділи Національної поліції та службу у справах дітей.

4. Якщо постраждалий не згоден з рішенням комісії, то він має право одразу звернутися до органів Національної поліції.

5. Рішення комісії реєструється в окремому журналі, зберігаються у паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів комісії.